Felkészülés: a Vasas hármat lőtt az NB III-as éllovasnak

2018.02.14. 18:43
A labdarúgó NB I-ben szereplő Vasas a Fáy utcai edzőpályán 3–0-ra legyőzte az NB III Keleti csoportjának listavezetőjét, a Monort a két csapat szerdai felkészülési mérkőzésén.

A harmadosztályú Monor sokáig jól tartotta magát a Fáy utcában, ám a 26. percben megtört a jég: Barczi Dávid kísérlete után védett a vendégek kapusa, a kipattanó labdát azonban Remili Mohamed közelről a hálóba vágta.Remili Mohamed közelről a hálóba vágta.

Öt perccel később Remili duplázta meg saját maga és csapata góljainak számát, majd a fordulás után szinte azonnal egy gólpasszt is kiosztott, egészen pontosan Ádám Martint hozta kihagyhatatlan helyzetbe.

Michael Oenning csapata így 3–0-ra nyert az NB III Keleti csoportját vezető Monor ellen.

Az angyalföldiek szombaton a másodosztályú Soroksár vendégei lesznek.

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
VASAS–MONOR 3–0 (2–0)
Fáy utca, Mészöly Kálmán-edzőpálya.
Vasas:
Kamenár (Nagy G., a szünetben) – Burmeister (Vaskó, 70.), Benes, Risztevszki – Egerszegi (Szivacski, 70.), Berecz, Vida M. (James, 70.), Hangya (Laczkó, 70.) – Barczi (Pavlov, 70.), Ádám, Remili. Vezetőedző: Michael Oenning

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK*
Január 13.:Vasas–Szekszárd 3–0(Ádám – 11-esből, Burmeister, Vaskó)
Január 20.,:Vasas–Vecsés8–0(Barczi 2, Ádám 2, Vaskó, Hangya, Vogyicska, James)
Január 27.,:Vasas–Bp. Honvéd 0–2
Január 31.,:Vasas–MTK Budapest 1–2(Barczi)
Február 01., Telki:Vasas–Pénzügyőr 0–0
Február 04., Telki:Vasas–THSE-Szabadkikötő 7–0(Ádám 2, Berecz 2, Barczi, Remili, Ferenczi)
Február 07., Telki:Vasas–Iváncsa 1–0(Remili)
Február 09., Telki:Vasas–III. kerületi TVE 7–0(Ádám 2, Risztevszki 2, Benes, Egerszegi, Pavlov)
Február 11.:Vasas–Putnok 7–1(Vida 2, Pavlov 2, Ádám, Burmeister, Hangya)
Február 14.:Vasas–Monor 3–0 (Remili 2, Ádám)
Február 17., 11.00, Soroksár:Soroksár–Vasas