Nemzetisport.hu 2012.02.15 17:31 Frissítve: 2013.02.18 01:21

Felkészülés: a PMFC elveszítette a harmadik „harmadot”, így kikapott

A pécsi vezetés ellenére horvát győzelem született a Cibalia–PMFC labdarúgó felkészülési mérkőzésen – adta hírül a pmfc.hu. A két együttes 3x35 perces részből álló mérkőzést játszott egymással, az első két játékrészben egyik csapat sem talált be az ellenfél kapujába, a sorcserét követően azonban 20 perc alatt három gól is született.

A Horvátországban edzőtáborozó pécsiek az első két harmadban végig a kezdőcsapatukkal játszottak, az utolsó 35 percre érkeztek a pályára a cserék. A mérkőzés első gólját Zoran Zeljkovic szerezte a 75. percben, ám a horvát csapat a 87. percben egyenlített Tomislav Pavlicic révén, majd Petar Tomic góljával a győzelmet is megszerezte.