Felkészülés: a két félidő végén csapott le a Paks

2017.03.24. 13:30
A Paks NB I-es labdarúgócsapata a vb-selejtező okán beiktatott válogatott szünetben felkészülési mérkőzésen idegenben nyert 2–0-ra a másodosztályú Cegléd ellen.

Az összecsapás első gólját Szakály Dénes szerezte a nagyszünet előtt, a 44. percben. A Paks honlapjának beszámolója szerint a támadó a tizenhatos bal széléről csavart a hosszúba – hiába remekelt előtte Tulipán Ákos, a hazaiak kapusa, Szakály mesteri lövésével nem tudott mit kezdeni (1–0).Szakály Dénes szerezte a nagyszünet előtt, a 44. percben. A Paks honlapjának beszámolója szerint a támadó a tizenhatos bal széléről csavart a hosszúba – hiába remekelt előtte Tulipán Ákos, a hazaiak kapusa, Szakály mesteri lövésével nem tudott mit kezdeni (1–0).

A 89. percben Hahn János állította be a 2–0-s végeredményt.