Felkészülés: a Haladás sikerrel hangolt a bajnokságra

2017.03.24. 13:21
Az NB I-es Haladás labdarúgócsapata a vb-selejtező miatt beiktatott válogatott szünetben felkészülési mérkőzésen 3–1-re legyőzte a másodosztályú Sopront.

Az élvonalbeli Haladás hamar lecsapott – a 6. percben Mészáros Karol végezhetett el távolról szabadrúgást, a labda pedig a kapuban kötött ki (1–0). Nem sokáig örülhettek a szombathelyiek, egy perccel később tizenegyeshez jutott a Sopron, Erdélyi László pedig értékesítette a lehetőséget (1–1).Mészáros Karol végezhetett el távolról szabadrúgást, a labda pedig a kapuban kötött ki (1–0). Nem sokáig örülhettek a szombathelyiek, egy perccel később tizenegyeshez jutott a Sopron, Erdélyi László pedig értékesítette a lehetőséget (1–1).

A nagyszünet után hamar betalált a Haladás, s kézben tartotta a mérkőzést – végül 3–1-re győzött.