Fehér Csabával szerződést bontottak a lila-fehérek

2011.08.30. 18:27
null
Rövid időre „sikerült” Fehér Csaba újpesti visszatérése (fotó: Szabó Miklós)
Címkék
A Nemzeti Sport információi szerint az Újpest labdarúgócsapata szerződést bontott Fehér Csabával, a klub nyáron hazatért labdarúgójával.

 

A játékos hétfőn kérte a vezetőktől kontraktusa felbontását, mert nézeteltérése támadt Bartha Csaba ügyvezető igazgatóval, amire kedden a tulajdonos rábólintott.

Újpesten szerdára ígértek bővebb tájékoztatást az elválás körülményeiről.

A 35 éves Fehér korábban 1996 és 1999 között három idényen át erősítette az újpestieket, és tagja volt az utolsó lila-fehér bajnokcsapatnak is, majd bő tíz évig Belgiumban és Hollandiában játszott, amit csak 2005-ben szakított meg rövid időre, amikor kölcsönben szintén az újpestieknél szerepelt.

A klubhoz kapcsolódó hír, hogy Kiss Zoltán egy évvel, 2012. június 30-ig meghosszabbította szerződését.

Legfrissebb hírek

Az Újpest elnöke is megszólalt az új stadion felfüggesztett engedélyezési eljárásáról

Labdarúgó NB I
3 perce

Nyers Ádám az MTK-ban folytatja pályafutását – hivatalos

Labdarúgó NB I
4 perce

Felkészülés: ikszelt a Paks a Szentlőrinccel

Labdarúgó NB I
5 perce

Negyvenhat magyar szerepel a maratoni kajak-kenu Eb-n

Kajak-kenu
6 perce

Nem egyszerű kvízkérdés: a mostani vébén eddig kivel szemben szabálytalankodtak a legtöbbet?

Foci vb 2026
18 perce

A múzeum nem elefántcsonttorony – Hosszú kávé Szanyi Brigittával

Képes Sport
27 perce

Visszatért az NB II-es Diósgyőrhöz Molnár Gábor – hivatalos

Labdarúgó NB II
27 perce

Svéd és francia éllovas a gólpasszlistán

Foci vb 2026
32 perce
Ezek is érdekelhetik