Újpest: jó úton halad az egy évvel hosszabbító Kiss Zoltán felépülése

2011.08.30. 19:32
Címkék
Kiss Zoltán egy évvel, 2012. június 30-ig meghosszabbította szerződését az Újpest labdarúgócsapatával – adta hírül a klub honlapja. A márciusban súlyos térdsérülést szenvedő védő októberben már szeretne újra a keret tagja lenni.

„Nagyon örülök, hogy aláírhattam az új megállapodást, mert szeretek Újpesten játszani – nyilatkozta Kiss Zoltán az ujpestfc.hu-nak. – Sérülésem előtt már tárgyaltunk, és akkor is azt mondtam, ha nem sikerül külföldre igazolnom, csak az Újpest jöhet szóba Magyarországon. Ami az állapotomat illeti: jó úton haladok a felépüléssel, éppen tegnap vettem részt orvosi felülvizsgálaton, ahol azt a választ kaptam, hogy minden rendben. Ha minden jól halad a továbbiakban is, akkor október elején már teljes értékű munkát végezhetek a csapattal, és a hónap végén már játszhatok is. A szívem szerint 22-én, az FTC elleni derbin már szeretnék tagja lenni a keretnek. Addig is végzem ez edzéseken az erősítő gyakorlatokat, folytatom a gyógytornát, az úszást és az aquafitneszt, de már elkezdtem a labdás feladatokat is.”

Legfrissebb hírek

Kettővel vezetnek a bosnyákok

Foci vb 2026
11 perce

Vb 2026: lágyéksérülés miatt nem edzett a németek balbekkje

Foci vb 2026
17 perce

40 éve jártunk utoljára vb-n, de még ott vagyunk a top 10-ben

Foci vb 2026
17 perce

Elkezdődött a B-csoport utolsó fordulója

Foci vb 2026
48 perce

Vb 2026: Svájc–Kanada 0–0

Foci vb 2026
58 perce

Vb 2026: Bosznia-Hercegovina–Katar 2–1

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: ötmeccses eltiltást kapott a horrorsérülést okozó katari

Foci vb 2026
1 órája

Gianni Infantino a budapesti BL-döntőt is felhozva védte meg az ivószünetet

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik