Eger: legkésőbb március 11-én megkezdik a világítás kiépítését

2013.02.27. 18:07

„Az oszlopok és a lámpatestek gyártása már folyamatban van – nyilatkozta Kocsis Zoltán, az Egri Futball Club Kft. egyik tulajdonosa a Szentmarjay Tibor Városi Stadion világításának kiépítése kapcsán a klub honlapjának. – A helyszíni munkálatok, így a gépi és kézi földmunkák, a kábelfektetés és az oszlopok alapjának betonozása legkésőbb március 11-én elkezdődik. Erről a TEN-T. Zrt. vezérigazgatója, Tóth Imre tájékoztatta a klubvezetést.”

Legfrissebb hírek

Az Újpest elnöke is megszólalt az új stadion felfüggesztett engedélyezési eljárásáról

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 17:39

Fél évre felfüggesztették az Újpest új stadionjának engedélyezési eljárását

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 16:00

Női vízilabda ob I: az UVSE előnybe került a bronzcsatában

Vízilabda
2026.05.20. 20:28

NB III: az Eger, az Érd és a Vasas II is győzött

Labdarúgó NB II
2026.05.02. 19:37

Az Eger szétlövéssel győzte le a Vasast a férfi vízilabda ob I-ben

Vízilabda
2026.04.29. 19:58

Magyar Kupa: nyilvánosságra hozták a döntő pontos időpontját

Labdarúgó NB I
2026.04.27. 14:35

Stadiont neveznek el a kedden elhunyt Mircea Lucescuról

Minden más foci
2026.04.09. 16:34

Sporttörténeti ritkaság: Messi az első aktív játékos, akiről lelátószektort neveztek el

Minden más foci
2026.03.27. 16:57
Ezek is érdekelhetik