DVTK: Rakaczki Bence ismét a leukémiával harcol, kezeléseket kap
Az NB I-ben szereplő DVTK labdarúgócsapata hivatalos honlapján, a dvtk.eu-n közleményt jelentetett meg leukémiával kezelt fiatal kapusa, Rakaczki Bence állapotáról. A közleményt az alábbiakban változtatás nélkül közöljük.
„Kedves DVTK Szurkolók, Bencéért aggódók!A különböző felületeken megjelent információ szerint Bence állapota rosszabbra fordult és ezért vérre van szüksége.Bencének a januári transzplantációja tökéletesen sikerült, azonban nyár végén visszaesett az állapota, újra megjelent a betegség és ezért jelenleg kezelést kap. Bence – ahogyan eddig is – nagy lelkierővel és kitartással viseli a megpróbáltatásokat.A kezelésekhez ritkán, de ténylegesen társul véradás, mellyel kapcsolatban az orvosok elmondták, hogy a vérellátás megfelelő, azaz nincs szükség nagyobb mennyiségű vérre.Bence teljes gyógyulásához kérjük az őt szerető futballrajongók szurkolását és a hívő emberek imádságát.”
Legfrissebb hírek

ZTE: bejelentették a Babos Bence, Németh Dániel cserét
Labdarúgó NB I
2026.06.17. 09:51
Ezek is érdekelhetik







