DVTK: Bódog fegyelmi okokból szabadlistára tette a légióst

Nono (30) a Ferencváros elleni őszi bajnokin (Fotó: Földi Imre)
Megfelelő ajánlat esetén távozhat a DVTK spanyol középpályása, Nono – az okokról Bódog Tamás szakmai igazgató beszélt a diósgyőri labdarúgócsapat hivatalos honlapjának.
„Nono fegyelmi okok miatt kikerült az első csapat keretéből – idézi hétfő reggeli hírében Bódog Tamást a dvtk.eu. – Hiába zseniális labdarúgó, primadonnára nincs szükségem, akinek nem a csapat az első. Nem tudok kivételt tenni vele sem. Amit a többiektől megkövetelek, azt megkövetelem tőle is. A továbbiakban nem számolok vele, szabadlistára került és a tartalékcsapattal készül, így a törökországi edzőtáborba sem tart velünk. Amennyiben megfelelő ajánlatot kap a klub, nem gördítünk akadályt a távozása elé.”
Legfrissebb hírek

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42

A Nyíregyháza bejelentette az újpesti védő érkezését
Labdarúgó NB I
2026.06.18. 14:32

NB II: újabb játékosok távoztak Szentlőrincről
Labdarúgó NB II
2026.06.17. 18:32
Ezek is érdekelhetik




