DVTK: „A legjobb három között kell végeznünk a bajnokságban"

Vágólapra másolva!
2013.01.17. 17:57
Francisco Gallardo, a labdarúgó NB I-ben szereplő DVTK spanyol középpályása szerint a legjobb háromban kell végezniük a bajnokságban, és reméli, élvezi majd a szakmai stáb bizalmát, mert csak így lehet igazán jól játszani.

„A DVTK-nak a legjobb három között kell végeznie a bajnokságban, ezért alakították ki ezt a csapatot, és ez kell, hogy legyen a célunk. Remélem, sikerül is odaérnünk a dobogóra, és a következő idényben szerepelhetünk az európai kupaporondon" – nyilatkozta Francisco Gallardo a dvtk.eu-nak.

„Bízom benne, hogy azt a Gallardót, akit megismert a diósgyőri publikum, ismét láthatják majd, azaz úgy tudok teljesíteni, ahogy az ideszerződésem utáni fél évben. Persze ehhez az is kell, hogy élvezzem a szakmai stáb bizalmát, s azt, hogy fontos vagyok a klubnak. Ez elengedhetetlen ahhoz, hogy felszabadultan, jól játsszak, bizalom nélkül ugyanis nehéz megfelelően teljesíteni" – tette hozzá a 33 éves spanyol jobb oldali középpályás.

Legfrissebb hírek

Horvát támadó középpályással erősített a Diósgyőr – hivatalos

Labdarúgó NB I
21 órája

Szalai Attila és Matheus Saldanha klubot váltott, az Arsenal a Chelsea-től igazol – pénteki transzferhíradó

Minden más foci
23 órája

39 évesen tért vissza az olasz élvonalba Edin Dzeko – hivatalos

Olasz labdarúgás
2025.07.10. 15:02

A magyar válogatott egy helyet visszaesett a FIFA-világranglistán

Minden más foci
2025.07.10. 11:05

Japán videójáték sztárja lett a magyar ikon

Minden más foci
2025.07.10. 09:16

A FTC nyert Lienzben, a DVTK vereséget szenvedett a cseh bajnokkal szemben

Labdarúgó NB I
2025.07.09. 19:15

Döntöttek a Lyonról, marad az élvonalban a klub

Francia labdarúgás
2025.07.09. 17:14

Egy év börtönbüntetést kapott Carlo Ancelotti

Spanyol labdarúgás
2025.07.09. 16:33
Ezek is érdekelhetik