nemzetisport.hu 2016.03.07 22:53 Frissítve: 2016.03.08 00:19

DVTK: a kirúgott védő könnyen aranyérmet nyerhet

A Diósgyőr labdarúgócsapatától múlt héten elküldött Senad Husic a bosnyák élvonalban listavezető Sloboda Tuzlához igazolt.

Husiccsal sorozatos fegyelmi problémák miatt bontott szerződést a Diósgyőr múlt szombaton, a 25 éves játékos azonban nem sokáig volt klub nélkül.

Hazájában találta meg új munkaadóját, az idény végéig írt alá a Sloboda Tuzlához, amely húsz forduló után egypontos előnnyel vezeti a 16 csapatos bosnyák első osztályt.

Érkezők: Elek Ákos (Csangcsun Jataj – Kína)
Kölcsönbe érkezők:
Kölcsönből visszatérők:

Az utánpótlásból felkerültek/ profi szerződést kötöttek:
Kiszemeltek:
Távozók: Bősz Levente, Senad Husic (bosnyák – Sloboda Tuzla, Bosznia-Hercegovina), Takács Tamás (szerbiai, DVSC)
Kölcsönbe távozók:
Kölcsönből visszatérnek klubjukhoz: –
Távozhatnak/ érdeklődnek irántuk: –

2020.09.29 15:55:55

Labdarúgó NB I P. K.

Az Újpest hozta a legtöbb légióst. A Fehérvár becsült értéke esett vissza leginkább a nyáron.

2020.09.27 17:49:54

Labdarúgó NB I BODNÁR ZALÁN (összefoglaló), KOCSMÁR-TÓTH ISTVÁN (percről percre)

A lila-fehérek 2015 után tudták ismét idegenben legyőzni a Honvédot. Ahogyan akkor, most is 2–1 lett a javukra.

2020.09.26 23:06:31

Labdarúgó NB I Sz. M.

2020.09.26 10:25:55

Labdarúgó NB I TŐSÉR NORBERT (összefoglaló), PÓSFAI GYULA (percről percre)

A harmadik egerszegi gólt a születésnapos Koszta Márk lőtte büntetőből. A ZTE első hazai sikerét aratta.