DVSC: zuhanórepülés az Anfieldtől az NB II-ig – infografika
Tekintse át infografikánkon az NB I-től búcsúzó DVSC labdarúgócsapatának elmúlt 27 idényét, ami alatt végig az élvonalban szerepelhetett a Loki, amely hétszer bajnokságot, hatszor Magyar Kupát, ötször Szuperkupát nyert, 2009-ben bejutott a Bajnokok Ligája csoportkörébe (ahol megmérkőzött a Liverpoollal is), egy évvel később pedig az Európa-ligában is főtáblára jutott az együttes.


Legfrissebb hírek

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

Szűcs Tamás a portugál élvonalban folytatja – hivatalos
Légiósok
2026.06.16. 18:01
Ezek is érdekelhetik





