DVSC: összeállt az ideiglenes szakmai stáb

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2016.07.27. 09:12
A labdarúgó NB I-ben szereplő DVSC-Teva hivatalos honlapján bejelentette, kik lesznek Herczeg András – a Kondás Elemér távozása után ideiglenesen kinevezett vezetőedző – segítői.

A Debrecen kedden bejelentette, átmenetileg Herczeg András irányítja a felnőttcsapat edzéseit. Segítői Sándor Csaba és Szalánczi Tamás lesznek, Szalánczi Zoltán pedig a kapusokkal foglalkozik. Előbbi játékosként több mint tíz évet futballozott a DVSC színeiben, jelenleg az U17-es együttes edzője. Szalánczi Tamás az U16-osok képzéséért felel, míg Szalánczi Zoltán az akadémia operatív igazgatója.átmenetileg Herczeg András irányítja a felnőttcsapat edzéseit. Segítői Sándor Csaba és Szalánczi Tamás lesznek, Szalánczi Zoltán pedig a kapusokkal foglalkozik. Előbbi játékosként több mint tíz évet futballozott a DVSC színeiben, jelenleg az U17-es együttes edzője. Szalánczi Tamás az U16-osok képzéséért felel, míg Szalánczi Zoltán az akadémia operatív igazgatója.

Mint ismert, Kondás Elemér hétfőn nyújtotta be lemondását, a 2011-ben kinevezett szakemberrel stábja (Györky Gábor, Sándor Tamás és Erdélyi Miklós) is távozott a felnőttcsapattól.

Arról egyelőre továbbra sincs hír, ki lesz Kondás Elemér utódja. A Nemzeti Sport Online értesülései szerint Feczkó Tamás, az NB II-es Balmazújváros vezetőedzője is jelölt.

Legfrissebb hírek

Bognár György: Az a baj, hogy nem csak a két csapat teljesítménye számít

Labdarúgó NB I
10 órája

Egyik fél sem lehet elégedett a Paks–Debrecen rangadó után

Labdarúgó NB I
14 órája

A Loki legyőzésével tenne újabb lépést 200. bajnokija felé Kinyik Ákos

Labdarúgó NB I
17 órája

Közeleg a kerek évforduló – 2015 decembere óta vár az újabb derbigyőzelemre az Újpest

Labdarúgó NB I
19 órája

Bárány Donát örül, hogy hasznos házi feladatokat kap

Labdarúgó NB I
2025.10.17. 11:31

Bolgár csapat szerződtette a Debrecenből távozó légióst

Minden más foci
2025.10.15. 10:03

NB III-as csapat vezetőedzője lett Kondás Elemér

Labdarúgó NB II
2025.10.14. 23:22

Tóth Gabriella kilenc gólt lőtt a Vasas kapujába, könnyedén nyert a Mosonmagyaróvár a női kézilabda NB I-ben

Kézilabda
2025.10.11. 19:48
Ezek is érdekelhetik