DVSC: Adamo Coulibaly biztosan távozik - sajtóhír

NSO/MTI NSO/MTINSO/MTI NSO/MTI
Vágólapra másolva!
2013.07.01. 11:04
null
A mostani kijelentés után egyértelműnek tűnik: távozik a DVSC gólkirálya, Adamo Coulibaly (Fotó: Szabó Miklós)
A román sajtóban továbbra is téma Adamo Coulibaly átigazolási ügye, a román digisport.ro idézi is a csatárt, aki elmondta, biztosan távozik a DVSC-Tevától.

„Nem maradok Debrecenben, nem hosszabbítom meg a szerződésemet, a magyarországi időszaknak vége” – idézi Adamo Coulibalyt a digisport.ro.

A más források, többek között a prosport.ro által is idézett cikkben a román oldal megjegyzi, a francia labdarúgó szerepel a Steaua Bucurseti kiszemeltjei között.

Más kérdés, hogy amint arról már beszámoltunk, a román bajnok a hírek szerint megszerzi a Sampdoriától kölcsönbe érkező Federico Piovaccarit és előrehaladott egyeztetések folynak a francia Le Havre 28 éves csatárával, Yohann Riviere-rel is – jelen állás szerint nekik nagyobb esélyük van arra, hogy a Steaua játékosai legyenek, mint Coulibalynak.

„Mi korábban megtettük az ajánlatunkat Adamo Coulibalynak, de erre egyelőre nem kaptunk választ. Sajnos többet nem tudok most mondani, mi sem rendelkezünk több információval vele kapcsolatban” – mondta az MTI-nek Szilágyi Sándor, a debreceni együttest működtető gazdasági társaság cégvezetője.

Legfrissebb hírek

A Sepsitől igazolt támadót a Nyíregyháza – hivatalos

Labdarúgó NB I
1 órája

Portugáliában folytatja a ZTE-től távozó középpályás – hivatalos

Labdarúgó NB I
3 órája

Az MTK-tól középpályást, a Vasastól kapust igazolt a Kazincbarcika – hivatalos

Labdarúgó NB I
4 órája

Kölcsönben Skóciába került a Ferencváros középpályása – hivatalos

Labdarúgó NB I
14 órája

Varga József és Lucas érkezését is bejelentette az NB II újonca

Labdarúgó NB II
18 órája

Nyíregyházán folytatja a Zalaegerszegtől távozó védő – hivatalos

Labdarúgó NB I
18 órája

A Győr ajánlatot tett az algériai csatárért – sajtóhír

Labdarúgó NB I
20 órája

„Krznarral a Fradival is versenyre kelhet az Újpest. A DVSC és a ZTE nem fog kiesni” – új fejezet indul

Labdarúgó NB I
20 órája
Ezek is érdekelhetik