A Videoton 3-0-ra nyert, így harmadszor Ligakupa-győztes

2012.04.18. 17:25
Címkék
A Videoton 3–0-ra győzött Kecskeméten a Ligakupa döntőjében a KTE ellen, ezzel története során harmadszor nyerte meg a sorozatot.
{"4f8ed63e89b9a":{"datum":"2012-04-18 16:57:02","szoveg":"
Legfrissebb hírek

Így ünnepelték Zürichben a svájciak csoportelsőségét

Foci vb 2026
4 perce

Egyik meccsen sincs gól a félidőben

Foci vb 2026
36 perce

Statisztikák: eddig háromszor volt példa arra, amit Vinícius elért – Brazília mindháromszor világbajnok lett

Foci vb 2026
47 perce

Carlo Ancelotti: A meggyőző alakítás volt a célunk

Foci vb 2026
1 órája

Elkezdődtek az A-csoport utolsó meccsei!

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Dél-Afrika–Dél-Korea 1–0

Foci vb 2026
1 órája

Győzelmével Marokkó lett a legerdményesebb afrikai csapat a világbajnokságon – statisztika

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Csehország–Mexikó 0–2

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik