Debrecen: az újjászülető Mészáros Norbert rég várta ennyire a rajtot

2011.07.12. 15:39
Nagyon várja már a labdarúgó NB I rajtját Mészáros Norbert, a Debreceni VSC védője, aki az UEFA döntése értelmében majdnem egy évig nem játszhatott mérkőzést, ám a nemzetközi Sportdöntőbíróság (CAS) május végi határozatával visszakapta a játékjogát.

„Ezen a nyáron teljesen más érzés volt nekivágni a felkészülésnek – idézi a DVSC hivatalos honlapja a meccsmanipulációs vizsgálatok keretében eltiltott Mészáros Norbertet. – Az elmúlt egy évben azért edzettem, hogy formában maradjak, most azonban már a csapatba kerülésért harcolhatok. Dolgoztam keményen, hogy számoljon velem a szakmai stáb."

Mészáros májusban néhány NB II-es találkozón már pályára lépett, de az igazi újrakezdés csak eztán következik majd.

„Éreztem a szurkolók bizalmát, örömmel vették a visszatérésem, és nemcsak most, hanem az elmúlt egy évben is mellettem álltak. Jó érzés, és mindent meg is fogok tenni, hogy a pályán a teljesítményemmel viszonozhassam a szeretetüket" – tette hozzá a védő, aki győzelemben reménykedik a Vasas elleni pénteki idényrajton.

Legfrissebb hírek

A Debrecen legyőzésével biztossá tette bajnoki címét a Győri Audi ETO!

Kézilabda
2026.05.24. 19:37

Női kézi NB I: Jovovicsot megműtötték Madridban, ugyanott, ahol Marcelót és Zidane-t is kezelték

Kézilabda
2026.05.20. 17:04

Navarro: A vezetők úgy döntöttek, nem hosszabbítanak

Labdarúgó NB I
2026.05.17. 13:21

A Debrecen egygólos győzelemmel szerezte meg a negyedik helyet

Labdarúgó NB I
2026.05.16. 19:04

Dzsudzsák Balázs: Hálás vagyok a Lokinak az utolsó lehetőségért

Labdarúgó NB I
2026.05.16. 07:03

Az ETO megakadályozhatja, hogy a Fradi 100 éve nem látott sorozatot állítson be

Labdarúgó NB I
2026.05.15. 13:18

Az ETO a bajnoki címért, a DVSC a kupaindulásért, a Kanizsa az NB II-ért küzd

Labdarúgó NB I
2026.05.11. 17:52

Bárány Donát: Erősebben akarok visszatérni!

Labdarúgó NB I
2026.05.09. 08:24
Ezek is érdekelhetik