Továbbra is veretlen Csábi Józseffel a Kazincbarcika

F. E.F. E.
2023.04.02. 15:50
Tovább tart a Kazincbarcika veretlenségi szériája (Fotó: Kovács Donát/kbsc.hu)
A labdarúgó NB II 29. fordulójában a fordulót megelőzően a 11. helyen álló Kazincbarcika a forduló előtt hetedik helyezett Szombathelyi Haladást fogadta. A találkozón a hazaiak tizenegyesből szerezték meg a vezetést Süttő által, melyre rövid időn belül érkezett Simut válasza. Pálinkás 31. percben szerzett ollózós góljával a Barcika nyert 2–1-re, így továbbra is veretlen Csábi József irányításával a borsodi gárda.

LABDARÚGÓ NB II
29. FORDULÓ

KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC–SZOMBATHELYI HALADÁS 2–1 (2–1)
Kazincbarcika,
Kolorcity Aréna, 550 néző Vezette: Nagy Norbert (Csatári Tibor, Sinkovicz Dániel)
KAZINCBARCIKA: Megyeri I G. – Szekszárdi M., Ur, Lippai T., Süttő – Székely K. (Szemere B., 85.), Kovács B. (Szabó B., 71.), Heil, Csatári – Bacsa (Kurdics, 77.), Pálinkás (Takács T., 85.). Vezetőedző: Csábi József
SZOMBATHELY:
Verpecz– Nyíri, Zvekanov, Devecseri, Németh M. (Bolla G., a szünetben) – Simut (Katona I.), Csilus T., Rácz B., Doktorics (Csernik, 62.) – Tóth M. (Horváth R., 62.), Molnár R. Vezetőedző: Michal Hipp
Gólszerző: Süttő (10., 11-esből), Pálinkás (31.), ill. Simut (12.)
Csábi József: – Az első félidőben kiváló teljesítményt nyújtottunk, de a másodikban is stabilak maradtunk. Jó úton haladunk, az utóbbi hat forduló eredményei nem a véletlen műve.
Michal Hipp: – Elismerés a szívvel-lélekkel harcoló hazaiaknak, de az eredmény miatt csalódott vagyok, a kettő-kettő reálisabb lett volna. A vitatható tizenegyes megzavart bennünket.

A fehérben játszó Haladás bár egyenlített, de végül pont nélkül távozott Kazincbarcikáról (Fotó: Kovács Donát/kbsc.hu)

A szeles, esős időben megrendezett találkozón a Kazincbarcika ragadta magához a kezdeményezést, melynek eredményeképpen a 9. percben büntetőhöz jutott, miután Pálinkással szemben szabálytalankodtak a szombathelyi védők a tizenhatoson belül. A megítélt tizenegyest Süttő magabiztosan értékesítette.Az egyenlítésre nem kellett sokat várni, hiszen két percen belül érkezett is a válasz: vendégszögletet követően Simut lőtt távolról, lövése megpattant az egyik barcikai védőn, mielőtt Megyeri kapujában kötött ki.A gólt követően visszaesett a mérkőzés irama, mezőnyben folyt a játék, komolyabb helyzetek nélkül. A 31. percben Pálinkás ollózó mozdulattal ismét vezetést szerzett a Barcikának,ezzel beállítva a félidei eredményt.

A második játékrészben mindkét vezetőedző cserékkel frissített csapatán. A vendégek bár mindent megtettek az egyenlítés érdekében, újabb gólt nem sikerült szerezniük. A 73. percben a kék-sárgák csapatkapitánya, Ur ugyan Verpecz kapujába fejelt egy szögletet követően, de a gólt nem adta meg a játékvezető egy apróbb lökés miatt. Újabb találat már nem esett a mérkőzésen, így az első félidőben szerzett találatokkal állították be a csapatok a végeredményt. Győzelmével a Kazincbarcika hat mérkőzés óta veretlen és egyre távolabb kerül a veszélyzónától a tabellán. 2–1

Április 3.
20.00:MTK Budapest–Nyíregyháza Spartacus FC (Tv:M4 Sport)

20. Kozármisleny29581631–52–2123

Pálinkás (labdával) 31.percben szerzett góljával állította be a végeredményt (Fotó: Kovács Donát/kbsc.hu)

90+3. perc: Véget ért a találkozó. Köszönjük megtisztelő figyelmüket!

90+2. perc: Kurdics passzol a középen kilépő Takács T.-hez, a lövés a kapu mellé megy.

90. perc: A mérkőzés végén három perc a hosszabbítás.

88. perc:Csatári állítja meg szabálytalanul Molnárt, sárga lapot kap.

85. perc: Ismét változtat Csábi József: Pálinkás és Székely K. hagyják el a pályát, helyükön Takács T. és Szemere.

85. perc: A frissen beállt Katona maradt egyedül, a fejese elkerülte a hazaiak kapuját.

81. perc: Változtat a Haladás: Simutot váltja Katona I.

77

. perc: Újabb hazai csere: Bacsát váltja Kurdics.

73. perc: Süttő szögletét követően a labda jól kanyarodik középre, az üresen maradt Ur magabiztosan fejel a kapuba, a játékvezető azonban nem adta meg a szabályosnak tűnő gólt. A hazaiak nem vitatják az ítélet jogosságát.

71. perc: Cserél a Kazincbarcika: Kovács B. helyett Szabó B. érkezik.

63. perc: Sárga lapot kap Bolla. A megítélt szabadrúgást Lippai lövi kapu fölé.

62. perc: Kettős csere a vendégeknél: Tóth M. és Doktorics helyett Horváth R. és Csernik.

55. perc: Csatári kap remek labdát szélen, lövése a kapu felett száll el.

52. perc: Székely K. szögletét követően a labda Süttőhöz kerül, aki szélre passzol Kovács B.-hez. A fiatal játékost követően Heil csúsztat fejjel, de a vendég védők felszabadítanak.

46. perc: Kezdetét veszi a második félidő.

A szünetben cserélt a vendég csapat: Németh Milánt Bolla Gergő váltotta.

45. perc: Hosszabbítás nélkül ér véget az első játékrész.

43. perc: Bacsa iramodik meg a bal szélen, a középen érkező Pálinkást keresi a labdával, de Verpecz jó ütemben érkezik ki a kapujából.

41. perc: Németh M. kap sárga lapos figyelmeztetést a Székely K.-val szemben elkövetett szabálytalanságát követően.

36. perc: Kovács B. adja középre a labdát, az érkező Pálinkás elől Devecseri fejeli ki a labdát.

Pálinkás ollózó mozdulattal juttatta a vendégek kapujába a labdát (Fotó: Kovács Donát/kbsc.hu)

31. perc: Ismét megszerzi a vezetést a Kazincbarcika: Süttő nagy bedobását követően Pálinkás ollózó mozdulattal juttatja Verpecz kapujába a labdát.2–1

23. perc: Szekszárdi M. kap sárga lapos figyelmeztetést, miután Molnár R.-t állítja meg szabálytalanul.

A Haladás gyorsan egyenlített (Fotó: Kovács Donát/kbsc.hu)

12. perc: Vendég szögletet követően Simut megpattanó távoli lövésével egyenlít a Haladás.1–1

Süttő (labdával) büntetőből szerzett vezetést a hazaiaknak (Fotó: Kovács Donát/kbsc.hu)

10. perc: A megítélt büntetőt Süttő magabiztosan lőtte a bal alsóba.1–0

9. perc:Tizenegyeshez jutott a Kazinbarcika: Pálinkás forgatta meg Zvekanovot a 16-oson belül, a vendégek játékosa ezt követően kézzel ért a labdához, a játékvezető rögtön a büntető pontra mutat.

8. perc: Kovács B. passzolt vissza a tizenhatoson belül az érkező Szekszárdinak. A bal felsőbe tartó lövés fölé szállt.

1. perc: Kezdetét veszi a találkozó, melyen a kék-sárgában játszó hazaiak indítják útjára a labdát. A Szombathely tiszta fehérben lép pályára.

Köszöntjük kedves olvasóinkat, hamarosan kezdődik a mérkőzés. Meglátjuk, mire megy a Csábi Józseffel még veretlen, 11. helyen álló Kazincbarcika a hetedik helyen álló Haladás ellen.