NB II, Kelet: hét góllal búcsúzott a másodosztálytól a DEAC

2013.06.01. 15:29
A DVSC-DEAC 7–1-re győzött a Kazincbarcika ellen hazai pályán a labdarúgó NB II Keleti csoportjának utolsó fordulójában, így gólgálával búcsúzott a másodosztálytól.

NB II, 29. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

DVSC-DEAC–KAZINCBARCIKAI SC 7–1 (3–0)
Debrecen, Egyetemi Sporttelep, 100 néző. Vezette: Gaál Gy. (Medovarszki, Szpisják)
DVSC: Slakta – Böszörményi, Wague, Szatmári Cs., Engel – Bereczki D. (Kincses, 76.), Lucas, Gál M., Sl. Bouadla, Sós (Kondás K., 82.) – Angyal N. (Kónya, a szünetben). Edző: Szalánczi Tamás
KAZINCBARCIKA: Póser (Tóth A., 76.) – Fehér B., Kiprich D., Nyisalovits, Szala – Nyitrai, Kovács P., Privigyei (Sütő, a szünetben), Jeremiás – Vólent, Casado (Poszuk, 76.). Vezetőedző: Kiprich József
Gólszerző: Angyal N. (1–0) a 14., Böszörményi (2–0) a 21., Sós (3–0) a 44., Sós (4–0) az 54., Vólent (4–1) az 58., Kondás K. (5–1) a 84., Lucas (6–1) a 85., Lucas (7–1) a 88. percben
Kiállítva: Kiprich D. (második sárga lap) a 88. percben
Szalánczi Tamás: – Jó teljesítményünk ezúttal a sok gól mellett rengeteg kihagyott helyzettel is párosult, ettől függetlenül magabiztosan léptük le a Kazincbarcikát.
Kiprich József: – Csapatom teljesen szétesett a bajnokság végére.

16. Dunakanyar-Vác 29 6 4 19 22–60 –38 22

A Ceglédtől két pontot levontak. A Vácot az MLSZ fegyelmi bizottsága háromszori ki nem állás miatt kizárta. A váciak pályán elért eredményei megmaradnak, minden további meccsüket 3–0-val az ellenfél javára írják jóvá.

Az NB II 2012–2013-as szezonjának végén a bajnokságban résztvevő NB I-es sportszervezetek tartalék együttesei a csapatuk elért eredményétől függetlenül kiesnek az NB III-ba.