NB II, Nyugati csoport: magabiztosan nyert a Gyirmót

2008.10.11. 00:28
A másodosztályú labdarúgó bajnokság Nyugati csoportjában győri rangadóra került sor: a Gyirmót együttese fogadta a Győr második csapatát. A találkozó 4–1-es hazai sikerrel ért véget.
A gólokat Tóth Norbert (2), Nagy László, Polyák Gábor, valamint Tóth Máté szerezte.

LABDARÚGÓ NB II, NYUGATI CSOPORT

10. FORDULÓ
GYIRMÓT SE–GYŐRI ETO FC II 4–1 (1–0)
Győr-Gyirmót, 500 néző. Vezette: Berger J. (7) (Forgács A., Sebestyén L.)
GYIRMÓT: Molnár L. – Pirka, Kozmér, Böjte, Szabó Cs. – Kiprich D., Baumgartner (Polyák, 65.), Horváth R., Nagy L. (Kiss Zs., 75.) – Ribi (Kovacsics, 71.), Tóth N.
Vezetőedző: Kiprich József
GYŐR: Molnár P. – Szemerey (Sánta, 71.), Kovács Z., Tóth M., Vető – Dorogi, Kiss M. (Berde, 78.), Klement B., Lappints Á. (Kiss Sz. , a szünetben) – Gál A., Csermelyi
Vezetőedző: Klement István
Gólszerző: Tóth N. (1–0) a 8., Tóth M. (1–1) a 61., Tóth N. (2–1) a 68., Nagy L. (3–1) a 73., Polyák (4–1) a 78. percben
Kiállítva: Tóth N. (második sárga lap) a 68. percben
Kiprich József: – Az eredmény ellenére küzdelmes, kemény meccset játszottunk, cserejátékosaink szenzációsan szálltak be.
Klement István: – Védelmünk mindennek mondható, csak összeszokottnak nem. A gyirmóti csapat pedig jobb annál, hogy ezt ne tudná kihasználni.