Ligakupa: kiütéssel nyert a Győr és a Fehérvár is

2008.11.29. 17:08
A labdarúgó Ligakupa 7. fordulójában a Győri ETO a Budaörs együttesét fogadta. A hazaiak érvényesítették az osztálykülönbséget, és sima, 6–0-s győzelmet arattak. Érdekesség, hogy a csapatnál próbajátékon szereplő észt válogatott Tihhon Sisov két gólt szerzett.
A Fehérvár együttese hazai pályán ütötte ki a Baktalórántházát, a 8–0-s sikerből Kulcsár három góllal vette ki a részét.

LABDARÚGÓ LIGAKUPA

B-CSOPORT, 7. FORDULÓ
GYŐRI ETO FC–BUDAÖRSI SC 6–0 (3–0)
Győr, ETO-park, 300 néző. Vezette: Sulyok G. (Deutsch Sz., Török K.)
GYŐR: Sztevanovics – Sisov, Supics (Tóth M., 76.), Bank, Pintér A. (Brnovics, 57.) – Böőr, Tokody (Copa, 64.), Kiss M., Bicak – Marreco (Csermelyi, 76.), Bajzát (Kovács I Z., a szünetben)
Vezetőedző: Egervári Sándor
BUDAÖRS: Babócsy – Végh A. (Pleván, 56.), Kollár, Varga D., Mihályi – Nagy R., Lászka, Farkas Á. (Pálinkás, 57.) – Tüske (Bognár, 70.), Papp G. (Lalusz, 57.), Farkas J. (Nagy S., 70.)
Vezetőedző: Lucsánszky Tamás
Gólszerző: Bajzát (1–0) a 25., Tokody (2–0) a 41., Tokody (3–0) a 42., Marreco (4–0) a 65., Marreco (5–0) a 70., Kiss M. (6–0) a 72. percben
Kiállítva: Kollár (Kovács I Z. lerántásáért) a 90. percben

C-CSOPORT, 7. FORDULÓ
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI–DUNAÚJVÁROS FC-PRELASTI 2–2 (1–2)
Kaposvár, 200 néző. Vezette: Szilasi (Iványi, Gyürüsi)
KAPOSVÁR: Horváth L. – Pintér L., Zahorecz, Szeles – Graszl K. (Farkas K., 67.), Grúz, Szakály D., Obrics, Kovácsevics – N. Nikolics, Bozsovics
Vezetőedző: Prukner László
DUNAÚJVÁROS: Tarczy – Fracskó (Szabó G., a szünetben), Scott, Aradi (Moreira, a szünetben), Pénzes – Szauter, Micskó, Fröhlich (Czár, 74.), Ricardo (Nagy A., a szünetben), Nagy I. – Joevannie (Sipos, 23.)
Vezetőedző: Nagy Tibor
Gólszerző: Nagy I. (0–1) a 27., Nagy I. (0–2) a 29., N. Nikolics (1–2) a 31., Bozsovics (2–2) a 83. percben

D-CSOPORT, 7. FORDULÓ
KTE-ERECO–REAC 2–2 (1–1)
Kecskemét, 200 néző. Vezette: Iványi (Kormányos, Viczián)
KTE: Velimirovics – Schindler, Gyagya, Némedi, Vinko – Menyhárt, Vlahovics (Szavics, a szünetben), Nagy S. (Nagy J. 80.), Rusvay (Csordás, a szünetben) – Tomic (Kormos, 37.), Montvai (Hegedűs, a szünetben)
Vezetőedző: Tomiszlav Szivics
REAC: Szántai – Kovács B., Pomper, Cseri, Jeremiás (Gasparik, 85.) – Kőhalmi (Kiss T., 56.), Erős, Kapcsos, Sallai – Dancs, Torma (Nyerges, 71.)
Vezetőedző: Nagy Sándor
Gólszerző: Montvai (1–0) a 19., Dancs (1–1) a 32., Dancs (1–2) a 60., Menyhárt (2–2) a 82. percben
Kiállítva (Sallai (második sárga lap után) a 80. percben

FC FEHÉRVÁR–BAKTALÓRÁNTHÁZA 8–0 (6–0)
Székesfehérvár, 100 néző. Vezette: Janitz (Farkas B., Varga F.)
FEHÉRVÁR: Filipovics – Lattenstein, Radovics, Horváth G. (Deniszov 60.), Romero – Kulcsár, Bakos Sz. (Elek 57.), Kocsis G. (Csobánki, 46.), Polonkai – Dvéri, Pavlicic (Nagy D., 46.)
Vezetőedző: Varga István
BAKTALÓRÁNTHÁZA: Nagy Z. (Sándor G., 46.) - Bodnár J., Mező, Szenes (Szabó M., 46.), Deák (Tóth Sz., 46.) – Kozma A. (Marics, 46.), Szilágyi, Koskovits (Zámbori, 67.), Tolnai – Kozma J., Illés
Vezetőedző: Kovács János
Gólszerző: Horváth G. (1–0) a 6., Pavlicic (2–0) a 17., Pavlicic (3–0) 25., Dvéri (4–0) a 36. perc, Dvéri (5–0) a 38., Kulcsár (6-0) a 45., Kulcsár (7–0) az 52., Kulcsár (8–0) a 83. percben