NB I B: BKV-Hévíz 1-0

UGRÓCZKY KÁROLYUGRÓCZKY KÁROLY
2005.05.22. 23:30
SÁRGA LAP:Honfi (gáncsolta Nemecseket) a 15., Varga A. (letalpalta Fonynyadtat) a 31., Sidó (buktatta Györét) a 47. percben

SZÖGLETARÁNY: 11:5 (6:3)

86. perc: Török Sándor 16 méterről a lécet találta telibe. A labda kipattant pontosan a jókor érkező Busa elé, aki egyből, 15 méterről a kapu bal oldalába rúgta a labdát. 1-0
Húsz perc is eltelt már a mérkőzésből, amíg helyzetet tudott kialakítani a hazai csapat. Ekkor Sidó Szabolcs négy méterrel a kapusba fejelte a labdát. A Hévíz a mezőnyben kulturáltan, jól futballozott, de gólhelyzetet nem tudott kialakítani. A szünet után nyomasztó fölénybe került a hazai csapat, Lendvai Péter lövése után a 73. percben a kapufa is besegített a Hévíznek. A 83. percben a csereként beállt Gorza Péter eldönthette volna a három pont sorsát, de nagy helyzetben a bal kapufára rúgta a labdát. Már majdnem mindenki elkönyvelte a döntetlent, amikor a 86. perben Busa Bálint megszerezte a győzelmet jelentő találatot.

Mestermérleg
Krecska János:
- Nagyon nehezen, de teljesen megérdemelten vívtuk ki a győzelmet, a fegyelmezetten és lelkesen játszó Hévízzel szemben.
Bán István: - Nem tudtuk megismételni múlt heti játékunkat, megérdemelt hazai győzelem született.