NB I B: Hévíz-Szolnok 1-3

A mérkőzésről tudósított: IGLÓDI ENDREA mérkőzésről tudósított: IGLÓDI ENDRE
2004.10.10. 22:30
SÁRGA LAP: Horváth P. (Remili lerántásáért) a 11., Szekeres (reklamálásért) a 62. percben
SZÖGLETARÁNY: 7:1 (3:1)

31. perc: Lázár ugrott ki középen, kicselezte a kapust, kisodródott, majd éles szögből jobbról a hálóba emelt. 0-1
32. perc: Kotula egyedül maradt az ötösön, és higgadtan a bal alsó sarokba gurított. 0-2
76. perc: Horváth Péter óriási erővel kapura lőtt, és a labda a bal kapufa tövéről a hálóba pattant. 1-2
80. perc: Kotula 14 méterről kapásból a kapu jobb oldalába lőtte a labdát. 1-3

Kovács Géza - egykori hévízi balhátvéd - emlékére gyászszünettel kezdődött a találkozó. A 26 éves fiatalember motorbalesetben vesztette életét a múlt héten.
A kezdés után, szakadó esőben, Fonnyadt Balázs óriási lövését Rézsó Péter ütötte az alapvonalon túlra. Az első fél órában a hazaiak játszottak mezőnyfölényben, majd a Tisza-partiak első két lövésükből a kapuba találtak.
A fordulás után Szekeres Zoltánnak akadt két komoly gólszerzési lehetősége, de nem találta el a kaput. Sokáig nyílt és változatos volt a találkozó, Kotula Zoltán látványos kapásgólt lőtt, míg a túloldalon Szekeres Zoltán nagy erővel a bal kapufát találta el, és a szolnokiak értékes három pontot szereztek a sportszerű találkozón.

Az NSO ajánlja:

Az NB I B állása

Mestermérleg
Bán István: - Ezúttal önmagunkat vertük meg.
Simon Antal: - A Hévíz az előző hazai meccsétől eltekintve tiszteletre méltóan szerepelt otthonában, de az első félidőben lőtt két gólunknak köszönhetően magabiztosan nyertünk.