NB I B: Hévíz-Mosonmagyaróvár 2-1

A mérkőzésről tudósított: IGLÓDI ENDREA mérkőzésről tudósított: IGLÓDI ENDRE
2004.09.26. 20:51
SÁRGA LAP:
Hudák (reklamálásért) a 61., Fonnyadt (Schafranek gáncsolásáért) a 61., Szabó G. (Pogacsics felvágásáért) a 65., Horváth P. (túlzott gólörömért) a 73., Szabados (Ujhegyi lerántásáért) a 92. percben.

SZÖGLETARÁNY:
1:5 (1:1)

47. perc: Kovács Bence remek jobb oldali beadását követően Horváth Róbert öt méterről senkitől sem zavartatva, a kapu bal oldalába passzolt. 1-0
60. perc: Cseke bal oldali szöglete után Pálla három méterről fejelt a kapu közepébe. 1-1
73. perc: Czafit remek labdát adott Horváth Péternek, aki 14 méterről a kapu bal oldalába lőtt. 2-1

A Hévíz együttese megérdemelten nyert, így amióta Bán István az együttes edzője, valamennyi hazai meccsén három pontot gyűjtött be a tehetséges hévízi csapat.

Mestermérleg
Bán István: - Gratulálok csa-patomnak, a helyzetek alapján teljesen megérdemelt a győzelem.
Menczeles Iván: - A Hévíz teljesen megérdemelten győzött, és ez figyelmeztető jel kell, hogy legyen azoknak, akiket nálunk sztárjátékosoknak kiáltottak ki.