2004.05.08. 22:48

SÁRGA LAP
Sztanó (lerántotta Germánt) a 13., Belényesi (Stevicát rúgta meg) 67. percben
SZÖGLETARÁNY: 7:2 (5:1)

21. perc: Belényesi még a saját 16-osánál tisztázott, pontos hosszú átadása után Kalina, Báló, majd Csehi Tamás volt a labda útja, utóbbi pedig estében, bal külsővel hét méterről a kimozduló kapus mellől lőtt a hálóba. 1–0
39. perc: Herold a bal oldalról ívelt középre, Bita kezéről kicsúszott a vizes labda, Stevica pedig egy méterről egyenlített. 1–1
60. perc: Kalina kereverte meg a védelmet a 16-oson belül, az alapvonal mellől beadott, Csehi Tamás pedig négy méterről a kapuba bólintott. 2–1
63. perc: Báló jobb oldalról ívelt középre, Szép röviden ütötte ki a labdát, Csehi Tamás kapásból, ballal hat méterről a bal felső sarokba vágta a labdát. 3–1
67. perc: Stevica tört be a 16-oson belülre, Belényesin túljutott majd elesett, a játékvezető nagy meglepetésre büntetőt ítélt. A 11-esből Germán ballal a kapu bal oldalába lőtte a labdát. 3–2

Mestermérleg
Szepessy László:
– Ragyogóan küzdő ellenfelet sikerült helyenként szellemes támadójátékkal legyőzni. Ez a produkció biztató lehet a jövőre nézve…
Szabó András: – Változtatos, jó mérkőzést játszottunk. Bármelyik csapat nyerhetett volna, sajnos nem mi voltunk azok.