NB I B: Kecskemét–Rákospalotai EAC 1-1

FARKAS MIHÁLYFARKAS MIHÁLY
2004.05.01. 20:29
SÁRGA LAP
Sándor Zs. (reklamálásért) a 30., Némedi (Horváth R. felrúgásáért) az 55., Horváth R. (reklamálásért) a 78. percben

SZÖGLETARÁNY: 4:7 (4:2)

20. perc: Kőhalmi 28 méterről a jobbösszekötő helyéről szabadrúgásból a jobb kapufát érintve bombázott a hálóba. 0–1
52. perc: Horváth Rudolf vezetgette a labdát, majd 30 méterről lövésre szánta el magát, s bal lábbal a jobb fölső sarokba csavarta a labdát. 1–1

A pénteken lejátszott mérkőzés első félidejében elsősorban a középpályán folyt a játék. Hiába támadgattak a csapatok, szinte egyáltalán nem forogtak veszélyben a kapuk. A REAC eközben – némileg váratlanul – szabadrúgásból szerzett egy gólt, ami jól láthatóan igencsak megfogta a kecskeméti csapatot. A szünet után aztán már egy sokkal harcosabb hazai gárda futott ki a pályára, aminek meg is lett az eredménye. Harcolt, küzdött a Kecskemét, már sokkal jobb teljesítményeket láthatott a publikum, és Glázer Róbert által a szünetben csereként beállított Horváth Rudolf ritkán látható szép góllal egyenlített is.

Mestermérleg
Glázer Róbert:
– Amióta a KTE-nél dolgozom, ez alkalommal játszottunk a legjobb csapat ellen. Fizikálisan még van gond a gárdánál, és éppen ezért nagyon sok plusz energiát kellett mozgósítani a döntetlenért.
Bognár György: – Legutóbb elvettek tőlünk két pontot, most itt hagytunk Kecskeméten kettőt.