NB I B: Dunaújváros–Balassagyarmat 2–2

FEJÉR ZOLTÁNFEJÉR ZOLTÁN
2004.04.17. 22:01
SÁRGA LAP
Csatlós (Bálót talpalta le) a 23., Szabados (labdaelrúgásért) az 58., Palaticzky (Kalinát akasztotta) a 63., Belényesi (Forgót rúgta meg) a 84., Szekér (Ivitzet lökte fel) a 88., Forgó (kezezésért) a 88. percben
SZÖGLETARÁNY: 2:3 (1:2)

13. perc: Ivitz a büntetőterület jobb sarkán mellel maga elé vette a labdát, és senkitől sem zavartatva, jobb külsővel kapura lőtte azt, az ártalannak tűnő lövés megpattant, aztán Deli segédletével a bal alsó sarokban kötött ki a labda. 0–1
41. perc: Pénzes bal oldalról ívelt középre, Tamási nyolc méterről a földre fejelte a labdát, ami a jobb alsó sarokba pattant. 1–1
56. perc: Mohácsi bal oldali szöglete után Belényesi visszafejelte a középen helyezkedő Csatlós elé a labdát, aki az "ajándékot" a jobb alsó sarokba lőtte. 1–2
63. perc: Kalina Belényesi labdájával lefordult Palaticzkyról, aki összeakasztotta bokáját – tizenegyes! A büntetőből Sztanó nagy erővel a kapu jobb oldalába bombázta a labdát. 2–2

A mély talaj ellenére tetszetős támadásokat vezettek a csapatok. A DFC büntetővel dolgozta le hátrányát, ám az egyenlítésnél többre ezúttal nem futotta, ám a döntetlen igazságos volt…

Mestermérleg
Lengyel Ferenc:
– Tudtuk, hogy nehéz lesz, ám úgy gondoltuk, hogy csak az ellenfél játéka miatt…
Kis Károly: – Megszakíthattuk volna a Dunaújváros remek tavaszi sorozatát, de egy ajándék tizenegyes ettől megfosztott minket.