NB I B: Dunaújváros FC–REAC 1–0

FEJÉR ZOLTÁNFEJÉR ZOLTÁN
2004.04.03. 22:20
SÁRGA LAP
Tamási (Kovács Balázst buktatta) a 23., Kocsis (Bálót rúgta meg) a 32., Burzi (buktatta Kalinát) a 66., Horváth G. (Ulrichot rúgta fel) a 70., Sztanó (visszahúzta Havránt) a 86. percben

KIÁLLÍTVA
Burzi a 80. percben

SZÖGLETARÁNY
2:10 (2:3)

15. perc: Junior a tizenhatos magasságában végzett el bedobást. Sztanó tovább csúsztatta a labdát, Barics mellel levette azt, majd egy pattanás után 13 méterről, fordulásból, ballal a kapu jobb felső sarkába lőtte a labdát. 1–0
80. perc: Burzi és Tamási egyszerre rajtolt a labdára. Utóbbi becsúszva elrúgta azt, Burzi pedig nyújtott lábbal beleszállt a dunaújvárosi játékosba. Teljesen jogosan villant a piros lap.
Ragyogó időben fogadta a tavasszal nagyszerűen szereplő Dunaújváros a jó erőkből álló REAC-ot. A kezdeti erőfelmérés után egy begyakorolt figura után Barics Péter jól eltalált lövésével szerzett vezetést a hazai gárda. A szurkolók azt remélték, hogy a gól jót tesz a mérkőzésnek, ám az első játékrészben nem pörgött fel a mérkőzés. Szünet után a REAC aktívabb lett, az első két percben kétszer is veszélyeztetett. A vendégek nagy erőket mozgósítottak az egyenlítésért, és Kőhalmi András kapáslövésénél már többen örültek is, ám Deli Zoltán még a gólvonal előtt megkaparintotta a labdát. Alacsony színvonalú mérkőzésen egy jól eltalált lövés három pontot jelentett a Dunaújváros számára.

Mestermérleg
Lengyel Ferenc:
– A tavasz legnehezebb mérkőzése volt a tavasz legjobb csapata ellen, éppen ezért értékes a győzelem.
Bognár György: – Nem elég jobban játszani mint az ellenfél, nyerni is kell…