Női kosárlabda NB I: a Győr legyőzte a Szekszárdot

2016.01.18. 19:20
A Győr 22 ponttal legyőzte a Szekszárdot a női kosárlabda NB I hétfői mérkőzésén, és a Sopronhoz hasonlóan 10 győzelemmel és két vereséggel áll a tabella élén.

NŐI KOSÁRLABDA NB I NŐI KOSÁRLABDA NB I

CMB CARGO UNI GYŐR–ATOMERŐMŰ KSC-SZEKSZÁRD 90–68 (23–11, 21–19, 21–13, 25–25)
Győr, 100 néző. V: Boros T., Pozsonyi, Vida
GYŐR: RADOCSAJ 18/12, Horváth K. 3/3, Laklóth 7/3, GRIGALAUSKYTE 15/3, GOREE 19. Csere: Török Á. 2, Varga Zs. 4, CHANEY 17/3, Koch 3/3, Nagy R., Kovács V. 2. Edző: Völgyi Péter
SZEKSZÁRD: Scsekics 6, Studer Zs. 4/3, Theodoreán 4, BARBER 19, Demirovics 5. Csere: RIMARENKO 18, Őri 6, Studer Á. 4, Mansaré M., Tamis 2. Edző: Magyar Gergely
Az eredmény alakulása. 3. perc: 10–3. 8. p.: 19–7. 14. p.: 34–22. 17. p.: 38–24. 25. p.: 53–34. 27. p.: 61–36. 32. p.: 69–45. 36. p.: 75–54
Kipontozódott: Török Á. (37. p.), Varga Zs. (39. p.)
Völgyi Péter:
– Sikerült meggyőző játékkal nyerni. Ez nemcsak a bajnokság, hanem a Magyar Kupa negyeddöntője miatt is fontos volt számunkra.
Magyar Gergely: – Ebben a szezonban még nem foglalkoztam a játékvezetéssel, de most megteszem, mert a lépéshibákat, a három másodpercet és a szabálytalan labdavezetést illetően különböző elképzeléseink vannak. A másik probléma, hogy nem dzsúdóedzésekkel készültünk.