Női kosárlabda NB I: a Ceglédé lett a hetedik hely

MTI MTIMTI MTI
2015.04.14. 19:24
A Cegléd szerezte meg a hetedik helyet a női kosárlabda NB I-ben, miután a párharc harmadik, utolsó mérkőzésén győzött kedden a Szekszárd vendégeként.

NŐI KOSÁRLABDA NB I
A 7. HELYÉRT, 3. MÉRKŐZÉS

ATOMERŐMŰ-KSC SZEKSZÁRD–CEGLÉDI EKK 82–86 (21–23, 23–19, 11–28, 27–16)
Szekszárd, 400
néző. V: Kapitány, Tőzsér, Válé
SZEKSZÁRD: SCSEKICS 24/6, Studer Zs., Theodoreán 2, SZTJEPANOVICS 13, Mansaré 7. Csere: STUDER Á. 18/6, Boskovics 11/6, Kovalcsik 7, Hajdu Zs., Tamis, Simon A. Edző: Magyar Gergely
CEGLÉD: HADZSOVICS 27/6, SZABÓ D. 12/3, Serbán 10, SKORICS 24/12, Bozóki 10. Csere: Ruttner Zs., Szepsi 3/3, Lengyel D., Kobolák. Edző: Cziczás László
Az eredmény alakulása. 3. perc: 0–6. 6. p.: 10–8. 9. p.: 17–18. 13. p.: 27–27. 16. p.: 35–29. 22. p.: 48–44. 24. p.: 50–53. 29. p.: 55–67. 34. p.: 65–76. 28. p.: 77–78
Kipontozódott: Theodoreán (35. p.), Skorics (40. p.)
Az egyik fél második győzelméig tartó párharc végeredménye: 2–1, a Ceglédi EKK javára
Magyar Gergely:
– A Ceglédben ma több extrát nyújtó játékos is akadt. Mi a harmadik negyedben képtelenek voltunk betalálni. Hiába jöttünk vissza az utolsó tíz percben, a végén nem volt szerencsénk. Ettől függetlenül gratulálok a lányoknak, hiszen nem volt mindennapi, ahogy végigcsinálták a hárommeccses sorozatterhelést.
Cziczás László: – Minden tiszteletem és elismerésem a csapatomé, hogy ilyen nehéz körülmények közepette is győzni tudott, és megszerezte a hetedik helyet. Ugyanakkor gratulálnom kell a Szekszárdnak is, hiszen nagy szívvel harcolt.