Női kosárlabda: megszűnt a Ferencváros szakosztálya

2012.08.17. 17:06
Címkék
A 2012–2013-as szezonban a Ferencváros női kosárlabdacsapata sem az első-, sem a másodosztályban nem indul el – adta hírül a klub hivatalos honlapja.
A fradi.hufradi.hu tájékoztatása szerint az egyesület gazdaságilag nem látta biztosítottnak, hogy a női kosárlabdacsapat végig tudja játszani a soron következő idényt, ezért sem az első-, sem a másodosztályban nem indul el a szakosztályt, amely ezzel egy időben megszüntetésre kerül.

Az ezzel kapcsolatos tárgyalási folyamatok már megkezdődtek – folyatja a honlap, majd kiemeli: a klub nem hagyja magára a játékosokat, akikkel ugyancsak megkezdődtek az egyeztetések.

A Ferencváros sajnálatának szeretne hangot adni a szakosztály megszűnésével kapcsolatban, ugyanakkor reményét fejezi ki, hogy a közeljövőben újra lesz női kosárlabda csapata a klubnak.
Legfrissebb hírek

Újabb lépést tett a Wembley felé a Liverpool

Angol labdarúgás
5 perce

Kettős Mercedes-siker az év első futamán; a Ferrari dobogón nyitott Melbourne-ben

F1
31 perce

Fontos meccs vár az MTK-ra a nőnapon; visszavághatunk Dániának

E-újság
6 órája

A győzelem tudománya – Ballai Attila publicisztikája

Kézilabda
6 órája

Vasárnapi sportműsor: MTK–DVTK, Kazincbarcika–DVSC, Nyíregyháza–FTC

Minden más foci
6 órája

Európai kézilabdaligák: tizenegy magyar góllal nyert az Elverum

Kézilabda
7 órája

Greenwood góljával nyert Toulouse-ban a Marseille

Francia labdarúgás
8 órája

Lamine Yamal remek góljával nyert a Barcelona a Bilbao otthonában

Spanyol labdarúgás
8 órája
Ezek is érdekelhetik