Női kosárlabda Ek: harmadszor kapott ki a Győr

2017.11.02. 19:16
A Győr hazai pályán 74–62-re kikapott a francia Saint-Amand együttesétől csütörtökön a női kosárlabda Európa-kupa negyedik fordulójában.

A forduló előtt egyformán egy győzelemmel és két vereséggel álló csapatok csatájában a vendégek az első pillanattól kezdeményezőbbek voltak, és magabiztos, 12 pontos sikert arattak. Vereségével a magyar együttes csoportja harmadik helyén áll.

NŐI KOSÁRLABDA EURÓPA-KUPA
J-CSOPORT, 4. FORDULÓ
CMB Cargo Uni Győr–Saint-Amand (francia) 62–74
(16–23, 13–21, 16–6, 17–24)
Győr, 200 néző. V: Szmiljanics (szerb), Dragos-Alin (román), Barkauskas (litván)
Győr: Czank, Varga Zs. 11, Simon Zs. 7/3, KRIVACSEVICS 14/3, Goree 4. Csere: Stepanová 9/3, FIELDS 17/6, Markó, Török Á. Edző: Völgyi Péter
Saint-Amand: Marizy Dieme 7, GARCÍA SALINERO 13/3, TETEMONDOVÁ 6, BRUNER 15, SULCIUTE 18/6. Csere: Fousseau 7/3, Mbuyamba 8, Deprez, Marie. Edző: Fabrice Fernandes
Az eredmény alakulása. 2. perc: 2–7. 5. p.: 10–16. 9. p.: 15–21. 13. p.: 18–29. 17. p.: 27–38. 24. p.: 33–50. 27. p.: 38–50. 30. p.: 45–50. 35. p.: 51–61. 37. p.: 54–69
Völgyi Péter:
– Indiszponált kezdésünk rányomta a bélyegét a mérkőzésre. Csak futottunk az eredmény után, de ahhoz túl jó csapat az ellenfél, hogy ez eredményre vezethetett volna.
Fabrice Fernandes: – Főleg védekezésben nagyon jól kezdtünk, és ez a továbbiakra nézve meghatározónak bizonyult. Később, amikor a győriek visszajöttek a meccsbe, mindig tudtunk erősíteni és visszaállítani a különbséget.