Női kosár NB I: megvan a Szekszárd ötödik győzelme

2015.02.14. 20:01
A Szekszárd hazai pályán 79–56-ra győzött az MTK ellen a női kosárlabda NB I 16. fordulójának szombati játéknapján.

NŐI KOSÁRLABDA NB I
Alapszakasz, 16. forduló
ATOMERŐMŰ-KSC SZEKSZÁRD–MTK BUDAPEST 79–56 (24–16, 17–8, 18–21, 20–11)
Szekszárd, 250
néző. V: Vida, Jurák, Praksch
SZEKSZÁRD: SCSEKICS 19/6, Studer Á. 3, THEODOREÁN 6, MANSARÉ 11, SZTJEPANOVICS 16. Csere: KOVALCSIK 10, Boskovics 5/3, Studer Zs. 5, Hajdu 4, Tamis, Lénárt. Edző: Magyar Gergely
MTK: Medgyessy 8, Baksa 13, Vukov 5/3, Roglics 9, Turóczi 4. Csere: Böröndy 2, Barnai 4, Orsó 9/3, Orbán 2, Szabó V., Zsilinszki, Kádár. Edző: Sztevan Csupics
Az eredmény alakulása: 5. perc: 11–8. 15. p.: 32–24. 25. p.: 57–35. 35. p.: 69–50
Kipontozódott: Theodoreán (39.)
Magyar Gergely:
– Nagyon jól dolgoztak a lányok. Maximálisan megvalósították azt, amire készültünk. Teljesen megérdemelt győzelmet arattunk.
Sztevan Csupics: – Nem volt kérdéses, ki fog győzni. Többen betegek voltak a csapatban, sokan nem is edzettek. Nem tudtuk azt a játékot nyújtani, amit a korábbi mérkőzéseinken.NŐI KOSÁRLABDA NB I