Női kosár Ek: szoros meccsen bukott el a PEAC

2014.12.10. 21:42
A női kosárlabda Európa-kupa csoportkörének ötödik fordulójában a PEAC-Pécs szoros meccsen kapott ki a francia Nantes vendégeként. A pécsiek 3/2-es, míg a franciák 4/1-es mutatóval várják a hatodik, záró fordulót.
Az utolsó perc elején még a pécsiek jutottak kétpontos előnyhöz, ám a házigazdák mezőnykosárral egyenlítettek, majd két büntetővel megnyerték a meccset.NŐI KOSÁRLABDA EURÓPA-KUPA
CSOPORTKÖR, 5. FORDULÓ
G-CSOPORT

G-CSOPORT
NANTES (francia)–PEAC-PÉCS 64–62 (13–19, 23–14, 13–17, 15–12)
Nantes, 500 néző. V: Hartog (holland), Csender (román), Barrima (portugál)
NANTES: Arrondo 2, Michel 6, Bonnan 15, Skubalia 8/3, Podrug 17. Cs: Dumont, Stievenard 2, Clanet, Andreyeva 14/9, Ducret. Edző: Emmanuel Coeruet
PEAC-PÉCS: Hurst 15/9, N. Jovanovics 13/9, Raksányi 9/6, Kaposi 4, Williams 15. Cs: Orozovics 6, Raus, Szücs. Edző: Zseljko Djokics
Az eredmény alakulása. 7. perc: 9–12. 10. p.: 13-19. 22. p.: 39–35. 29. p.: 45–46. 37. p.: 58–59.
Zseljko Djokics:
– Sebzett oroszlán ellen játszottunk, amely az életéért küzdött olyan pályán, ahol a játékvezetés messze volt attól, hogy nekünk kedvezzen. Az utolsó percben két komoly védekezési hibát követtünk el, ezért szenvedtünk vereséget. De nagyon büszke vagyok a csapatomra, kiválóan teljesített ezen az estén.
TSV 1880 Wasserburg (2/2; német)–Young Cats Antwerpen (0/4; belga) – csütörtökön játsszák