Női kosár Ek: negyedik vereségét szenvedte el a PINKK

2014.12.11. 18:22
Vereséggel folytatta női kosárlabda Európa-kupa-szereplését a PINKK-Pécsi 424, amely csütörtökön 12 ponttal kikapott a belga Namurtól.

A baranyaiak a 15. percig vezettek, a legnagyobb különbség az első negyed hajrájában hét pont volt (21–14). Ám a Namur 29–26 után 11–0-s rohammal fordított és elhúzott. A PINKK innentől üldöző volt, s bár a harmadik negyed végén 54-nél és a negyedik elején 56-nál utolérte a Namurt, a végét nem bírta erővel. 56–56-ról 56–66 lett, s ezzel el is dőlt a mérkőzés.

A PINKK ezzel biztosan búcsúzik a csoportkör után, a Namur viszont a Sopronhoz hasonlóan egy fordulóval a csoportkör vége előtt biztos továbbjutó.

UNIQA-EUROLEASING SOPRON–BASKET LANDES (FRANCIA) 81–54

A csoport állása: 1. Sopron 10 pont, 2. Namur 8, 3. Landes 6 (297–327), 4. PINKK 6 (311–349)