Az Atomerőmű SE férfi kosárlabdacsapatának újonnan kinevezett vezetőedzője, Schmidt Béla egészségügyi probléma miatt orvosi kivizsgálásra szorul, így a paksi klub vezetői Czigler Lászlót kérték fel a vezetőedzői feladatok ellátására.
Schmidt Béla vizsgálatai több napot is igénybe vehetnek, és nincs határozott időpont azok befejezésére.
Az elkövetkező napok és hetek feszített tempójú munkát jelentenek, és a középszakasz, valamint a hamarosan Pakson sorra kerülő Magyar Kupa-döntő miatt a mérkőzések is sűrűbben követik egymást. E feltételeket mérlegelve az ASE szakosztályvezetősége úgy döntött, hogy azonnal új vezetőedzőt keres. Így a mai nappal Czigler Lászlót kérték fel a vezetőedzői feladatok ellátására – olvasható a paksi klub által csütörtökön kiadott közleményben.
Legfrissebb hírek

Külön szektor a magyar B-középnek a MET Arénában
Kosárlabda
2026.06.16. 18:04

Somogyi Ádám: Óriási motivációval érkezem a Bilbaóhoz!
Kosárlabda
2026.06.15. 07:03

Forray Gábor: Mi nem ígérgetünk felelőtlenül
Kosárlabda
2026.06.14. 13:37

Tóth Ádám: Ezt a kiesést sohasem lehet feldolgozni
Kosárlabda
2026.06.02. 12:12
Ezek is érdekelhetik



