Férfi kosárlabda NB I: nagy csatában győzött a Falco

MTI MTIMTI MTI
2017.03.01. 20:55
A Falco négy ponttal nyert hazai pályán a Sopron ellen a férfi kosárlabda NB I egyetlen szerdai mérkőzésén.

FÉRFI KOSÁR NB I

FALCO KC SZOMBATHELY–SOPRON KC 79–75 (18–27, 15–13, 26–17, 20–18)
Szombathely, 2500
néző. V: Papp P., Hegedűs T., Szabó G.
FALCO: GOVENS 21/6, Váradi B. 6, Barham 1, PUSZTAHVAR 21/12, Zsigeranovics 2. Csere: MEDFORD 17/9, Tóth N. 9, Bognár 2. Edző: Szrecsko Szekulovics
SOPRON: JOHNSON 30/9, Ruják 9/3, Dénes, Takács N. 3, Default 6. Csere: Mills 1, Myles 10, TÓTH G. 16/12. Edző: Dragan Alekszics
Az eredmény alakulása. 2. perc: 3–9. 9. p.: 11–24. 12. p.: 22–28. 16. p.: 25–34. 20. p.: 33–40. 25. p.: 46–47. 28. p.: 54–53. 30. p.: 59–57. 34. p.: 65–68. 38. p.: 74–71
Kipontozódott: Medford (40. p.)
Szrecsko Szekulovics:
– Ezt a mérkőzést gyorsan el kell felejtenünk. A lényeg az, hogy nyertünk. Gratulálok a Sopronnak, alaposan megnehezítette a dolgunkat. Az első félidőben nagyon gyengén játszottunk, a harmadik negyedtől viszont feljavult a játékunk, és ez döntött a javunkra.
Dragan Alekszics: – Tudtuk, hogy nehéz dolgunk lesz Szombathelyen, ettől függetlenül nyerni akartunk. Volt is esélyünk a győzelemre, de a hajrában nem éltünk a lehetőséggel. A Falco kevesebbet hibázott a végén. Jó meccset játszottunk, a szurkolók bizonyára jól szórakoztak.