Férfi kosár: nem sokat ért a Jászberény hatalmas hajrája Pécsen

2017.11.30. 20:20
A férfi kosárlabda NB I 6. fordulójának októberről most csütörtökre halasztott mérkőzésén a hazai pályán játszó Pécsi VSK-Veolia annak ellenére nagyon simán legyőzte a Jászberényt, hogy az utolsó negyedet a vendégek 12 pontos különbséggel megnyerték.

A 87–78-as pécsi sikerből Jabril Furham 16 ponttal vette ki a részét, de a meccs legeredményesebbje nem ő, hanem a jászberényi Devante Wallace volt 20 ponttal.

KOSÁRLABDA
Férfi NB I, 6. forduló

Pécsi VSK-Veolia–JP Auto-Jászberény KSE 87–78 (24–13, 23–22, 23–14, 17–29)
Edző: Nikola Lazics
Az eredmény alakulása. 3. perc: 0–2. 6. p.: 6–6. 13. p.: 27–21. 17. p.: 36–30. 23. p.: 54–35. 26. p.: 64–45. 33. p.: 74–56. 37. p.: 79–68
Kipontozódott: Budimir (37. p.)
Kiállítva: Sejfic (22. p.)
Csirke Ferenc: – Sokat segítettek szurkolóink, fantasztikus három negyedet produkáltunk úgy, hogy olyan hibákat követtünk el, amelyek nem a Jászberényen múltak. Ismet Sejfic kiállítása minket zavart meg és a negyedik negyedben bravúros triplákkal feljött a Jászberény.
Nikola Lazics: – A Pécs az első perctől kontrollálta a mérkőzést, három negyeden keresztül több energiát fektetett a meccsbe, de amikor a negyedik negyedben feljavult a védekezésünk, szorosabbá tudtuk tenni a találkozót.