Férfi kosár Euroliga: hazai vereségükkel kiestek Hangáék

NSO/KEZDO5.HU NSO/KEZDO5.HUNSO/KEZDO5.HU NSO/KEZDO5.HU
2017.04.25. 23:11
A címvédő CSZKA Moszkva 90–88-ra győzött a Hanga Ádámmal felálló Baskonia otthonában a férfi kosárlabda Euroliga negyeddöntőjének harmadik mérkőzésén, így a párharcot 3–0-ra megnyerve bejutott a négyes döntőbe.

Hanga Ádám ismét kezdőként lépett pályára a Baskoniában, 31 perc játék során pedig 13/3 pontig (7/4 dupla, 5/1 tripla), 6 lepattanóig, 3 gólpasszig, 2 labdaszerzésig és 5 kiharcolt faultig jutott, a negatív oldalon pedig 5 labdaeladása, 2 kapott blokkja és 2 saját faultja szerepel, ami összességében 11-es indexmutatót jelentett számára ezúttal.

FÉRFI KOSÁRLABDA EUROLIGA
NEGYEDDÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
Baskonia (spanyol)–CSZKA Moszkva (orosz) 88–90
Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc végeredménye: 3–0 a CSZKA Moszkva javára.

A Baskonia legjobb dobói: Shengelia 19/9, Budinger 15/3, Hanga Ádám 13/3, Larkin 13/6, Blazic 10/3
A CSZKA Moszkva legjobb dobói: Higgins 21/3, De Colo 15/3, Teodoszics 13/3, Jackson 10/3