Férfi kosár: a Real játékosa orrba vágta Hangát – videó

2019.06.17. 00:14
A Barcelona és magyar kosarasa, Hanga Ádám is nagy pofont kapott a spanyol férfi kosárlabda-bajnokság döntőjében, ám míg előbbi átvitt értelemben, hiszen a Real Madrid otthon 87–67-re kiütötte a katalán csapatot, utóbbi szó szerint, ugyanis Gustavo Ayón egy lepattanó utáni viaskodásnál teljesen érthetetlen módon odaütött neki, és bár valószínűleg a karját célozta, csúnyán orrba trafálta őt.

A Barcelonában amúgy Hanga Ádám csereként pályára lépve 19 perc alatt 10 pontig (7/3 dupla, 3/0 tripla, 4/4 büntető) jutott, leszedett 3 lepattanót, szerzett 2 labdát, kiosztott 1-1 gólpasszt és sapkát, eladott ugyanennyi labdát, 1 beütött faultjára pedig 2 kiharcolt jutott, így összesen 10 VAL-t gyűjtött – összegzett a kezdő5.hu.

Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc állása 1–0 a Real Madrid javára, folytatás hétfőn 21 órától.

A rendkívül sportszerűtlen esetről készült felvételt a képre kattintva tekintheti meg!