Nem titok, hogy a Győri Audi ETO KC kézilabdázója, Fodor Csenge és a DAC labdarúgója, Vida Máté egy párt alkot. Ahogy mindenki, aki megteheti, jelenleg ők is otthon vannak, és együtt készülnek, amíg be nem indul újra a sportélet. Az NSO Tv videochaten beszélgetett velük, kendőzetlen őszinteséggel válaszoltak minden kérdésre. Ki hívta randira a másikat? Ki a főnök otthon? Ki takarít? Ki a féltékenyebb? De a kérdéseken túl azt is teszteltük, mennyire ismerik egymás pályafutásának legfontosabb pillanatait.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik






