nemzetisport.hu 2013.09.01 15:40 Frissítve: 2014.10.10 03:10

Videó: a Győr legyőzésével a Fradi nyilttá tette a női kézibajnokságot

Vereséggel kezdte az élvonalbeli női kézilabda-bajnokságot a címvédő, Bajnokok Ligája-győztes Győri Audi ETO KC, amely a Népligetben három góllal (20–17) kapott ki vendéglátójától, az FTC-Rail Cargo Hungariától. A találkozó után Hornyák Dóra a kisalföldiek játékosa kiemelte, csapatként kell javulniuk.

2019.02.23 16:57:35

Kézilabda nemzetisport.hu

Meleg lett a vége a BL-csoportmeccsnek, pedig végig vezetett az FTC. De a továbbjutás megvan.

2019.02.23 17:11:38

Nem akadt igazán jó egyéni teljesítmény a szegedieknél, akik ezúttal csapatként sem remekeltek.

2019.02.23 13:41:44

A győri csapat az első félidő hajrájában alapozta meg sikerét a román rivális otthonában.

2019.02.22 08:02:17

Kézilabda NEDELYKOV TAMÁS

Amanda Kurtovic félig horvát, félig svéd, de a szíve a norvégoké • 21 éves korára szinte mindent megnyert, majd két évre „eltűnt”.

2019.02.17 16:40:25

Az ukrán csapat 14–9-re is vezetett az első félidőben • Bánhidi lőtte az 5000. szegedi BL-gólt.