Veszprém: a PSG Európa-bajnok játékosa érkezik – hivatalos

H. K.H. K.
2019.12.15. 10:54
null
Rodrigo Corrales a Veszprémnél folytatja a nyártól (Fotó: Penovác Károly)
A Telekom Veszprém férfi kézilabdacsapata sajtótájékoztató keretében jelentette be, hogy jövő nyártól a gárdánál folytatja pályafutását a PSG kapusa, Rodrigo Corrales. A klub három szerződéshosszabbításról is hírt adott.

Corrales érkezése nem új keletű – novemberben a spanyol és a francia sajtó is arról cikkezett, hogy a kapus a Veszprémnél köthet ki. A mostani bejelentéssel a magyar csapat megerősítette a korábbi pletykákat – a 202 centis játékos jövő nyáron ingyen érkezik a szintén spanyol David Davis csapatához, amelynél 2024 nyaráig írt alá szerződést.

A 28 éves Corrales a Barcelonában nevelkedett, majd 2016-ban igazolt az őt korábban kölcsönben már foglalkoztató Wisla Plockhoz, ahonnan 2017-ben a Paris Saint-Germainhez került. Eddig 53 válogatott meccsen lépett pályára (kapusként is van már egy gólja), és 2018-ban Európa-bajnok lett a spanyol nemzeti együttessel.

A Veszprém Corrales érkezése mellett bejelentette, hogy szerződést hosszabbított három játékosával, Petar Nenadiccsal, Dejan Manaszkovval és Gasper Marguccsal, ők 2022 nyaráig kötelezték el magukat a klubhoz.

Legfrissebb hírek

A Veszprém és a Szeged is 44 gólt szerzett, a Budakalász kiesett a férfi kézi NB I-ből

Kézilabda
6 órája

Folytatódott az FTC Tatabánya elleni jó sorozata, a zöld-fehérek idegenben verték meg a bronzérmest

Kézilabda
2026.05.06. 20:11

„Más csapatok is komolyan érdeklődtek” – Bodó a Tatabányába való visszatérésről

Kézilabda
2026.05.05. 13:10

Férfi kézi NB I: 25 gólos győzelmet aratott a Szeged

Kézilabda
2026.05.02. 19:46

Férfi kézilabda NB I: a Veszprém hét góllal nyert a Komló ellen

Kézilabda
2026.05.02. 13:30

Másodpercekre volt a sereghajtó Budakalász a győzelemtől a férfi kézilabda NB I-ben

Kézilabda
2026.05.01. 20:11

Folytatta jó sorozatát a Budai Farkasok, legyőzte a Csurgót a férfi kézilabda NB I-ben

Kézilabda
2026.04.30. 20:51

Férfi kézi NB I: fiatal, mégis tapasztalt jobbátlövővel erősít a Győr

Kézilabda
2026.04.30. 19:25
Ezek is érdekelhetik