Női kézilabda NB I: újra meccset nyert a Vác

2014.11.22. 19:56
Az Európa-bajnokság miatti szünet előtti utolsó mérkőzésén 27–19-re nyert a Vác a Szeged ellen a női kézilabda NB I-ben. A hazaiak legutóbb több mint két hónappal korábban győztek a bajnokságban.

NŐI KÉZILABDA NB I
IPRESS CENTER-VÁC–SZEGEDI KKSE 27–19 (16–11)
Vác, 450
néző. V: Horváth, Marton
Vác: BÍRÓ – Vesztergombi 3, Hámori 1, Fülöp, HORNYÁK D. 10 (1), FARKAS 5 (1), Szondi 4. Csere: Balog (kapus), Virág, Tóth E. 1, Sztefanovics 1, Dakos, Drávai 1, Katona F. 1, Szteriova. Edző: Ottó Katalin
Szeged: Dobó – Zsilák 1, Albert Helga, Dajka 5 (3), Lojpur, Barján 2, SZABÓ E. 9 (6). Csere: Futaki (kapus), Selmeci, Gulyás, Mistric 1, Hárs, Kiss. K. 1 (1). Edző: Marosán György
Az eredmény alakulása: 5. perc: 2–4. 13. p.: 6–7. 24. p.: 12–11. 34. p.: 18–11. 47. p.: 22–14. 54. p.: 22–16
Kiállítások: 16, ill. 6 perc
Hétméteresek: 4/2, ill. 11/10
Ottó Katalin:
– Nagyon kellett a lelkünknek és az önbizalmunknak végre egy győzelem. Amit persze nem értékelünk túl. Sokat kell még dolgoznunk a következőkért.
Marosán György: – Védekezésünk összeállt, viszont támadásban sokat hibáztunk, és ziccerek sorát hagytuk ki. Úgy érzem, a különbség túlzott, nem volt nyolcgólos differencia a két csapat játéka között.NŐI KÉZILABDA NB I