Női kézilabda NB I: egyetlen góllal nyert Békéscsabán a Vác

2011.10.07. 19:45
Egy góllal legyőzte a Vác a Békéscsabát a női kézilabda-bajnokság 9. fordulójának előrehozott mérkőzésén, ezzel feljött a tabella 2. helyére, jobb gólkülönbségével megelőzve a DVSC-t. A csabaiak továbbra is nyeretlenek, s a pont nélküli Kiskunhalas előtt a 11. helyen állnak.
NŐI KÉZILABDA NB I
9. FORDULÓ, ELŐREHOZOTT MÉRKŐZÉS
BB-Békéscsabai ENKSE–Váci NKSE 27–28 (9–10)
Békéscsaba, 800 néző. V: Bacs, Bán
Békéscsaba: Veress – Hajduch, Toskovics 5 (3), Tóth K. 1, Kamper 3, GLUSICA 8, Kelemen 3. Cs: Sipeki, Futaki (kapusok), Drávai, Tóth S. 1, Ljubas 2, Zsilák, SZÖGI 4 (1), Vlcskó. Edző: Bohus Bea
Vác: JUHÁSZ – Ertl, BARJÁN 7, Uhraková 2, Fülöp, TÁPAI SZ. 9 (4), SZEGEDI 5. Cs: Bíró (kapus), Klivinyi 4, Mészáros, Baross 1, Gyetván. Edző: Ökrös Csaba
Az eredmény alakulása. 5. perc: 2–1. 11. p.: 4–4. 16. p.: 4–9. 26. p.: 7–9. 35. p.: 10–13. 41. p.: 16–17. 52. p.: 20–24. 56. p.: 24–25.
Kiállítások: 16, ill. 12 perc
Hétméteresek: 5/4, ill. 4/4
Bohus Bea: – Görcsösen játszottunk. Meg kell tanulnunk fegyelmezetten játszani és nyerni.
Ökrös Csaba: – Most értettem meg, hogy a Siófok hogyan szerzett itt, Békéscsabán pontot.
1. Győri Audi ETO KC 6 6 246–145 +101 12
2. Váci NKSE 6 5 1 166–130 +36 10
3. DVSC 6 5 1 183–157 +26 10
4. FTC 5 4 1 153–147 +6 8