Női kézilabda NB I: az MTK megszerezte első győzelmét

2014.11.16. 19:49
Megszerezte első győzelmét a női kézilabda NB I-ben az MTK, amely vasárnap 25–23-ra nyert hazai pályán a Vác ellen.

NŐI KÉZILABDA NB I
9. FORDULÓ
MTK BUDAPEST–IPRESS CENTER VÁC 25–23 (13–12)
Népfürdő utcai sportcsarnok, 600
néző. V: Bán, Szloska
MTK: BLAZSEK – TÖRÖK 7, VALOVICS 5, WOLF 7 (2), Ábrahám 2, Barna, Balog 3 (2). Csere: Kurucz (kapus), Horváth D., Csuka, Szádvári 1, Kovács G. Edző: Horváth Attila
VÁC: Bíró – Katona, Hámori 1, Virág 2, HORNYÁK D. 8 (3), Farkas 4 (1), Szondi 3. Csere: Dakos 1, Tóth E., Drávai 2, Pelczéder, Vesztergombi 2, Sztefanovics, Helembai. Edző: Ottó Katalin
Az eredmény alakulása. 5. perc: 3–2. 10. p.: 5–3. 18. p.: 6–7. 24. p.: 11–8. 42. p.: 17–17. 49. p.: 20–17
Kiállítások: 4, ill. 0
Hétméteresek: 6/4, ill. 5/4
Horváth Attila:
– Végre sikerült kikerülnünk a szimpatikus vesztesek közül, nem játszottunk jól, de legalább nyertünk. Remélem, sikerül rálépnünk a győzelem útjára.
Ottó Katalin: – A kulcsszituációkban nagyon sokszor hibáztunk, ennek lett köszönhető a mérkőzés kimenetele. Hiszek abban a munkában, amit elkezdtünk, és folytatjuk tovább. NŐI KÉZILABDA NB I