Női kézilabda NB I: az Érd megszórta a Vasast

2017.09.17. 20:06
Az Érd 37–21-re nyert az élvonalba visszatérő Vasas otthonában a női kézilabda NB I 2. fordulójában.

K&H NŐI KÉZILABDALIGA
2. FORDULÓ
VASAS SC–ÉRD 21–37 (11–19)
Népfürdő u., 350
néző. V: Marton, Szabó Eszter
VASAS: ANTÓNI – Hárs 3, Fekete 2, Kocsis Á., Katona 3, NÉMETH N. 1, Lyngby 1. Csere: Tzintzis (kapus), Hanusz, Rózsa 2, Hansághy 2, Herr A. 1 (1), Pados 2, Agovics 2, Németh M. 1, Szecsődi 1. Edző: Kovács Péter
ÉRD: Foggea – KRPEZS-SLEZÁK 6, Kiss N. 2, A. Bulatovics 4, Kisfaludy 3, Signaté, GÁVAI 4. Csere: JANURIK (kapus), Lassource 2, Takács K. 2, Szabó L. 3 (3), KLIVINYI 5, Roberts 4 (4), González 2, Bernát. Edző: Szabó Edina
Az eredmény alakulása. 8. perc: 5–4. 15. p.: 6–10. 22. p.: 8–15. 41. p.: 15–24. 51. p.: 16–32. 59. p.: 19–37
Kiállítások: 6, ill. 2 perc
Hétméteresek: 1/1, ill. 9/7
Kovács Péter:
– Ezen a mérkőzésen is voltak jó periódusaink, de ahhoz, hogy eredményesebbek legyünk, taktikusabban és fegyelmezettebben kell játszanunk.
Szabó Edina: – Minden benevezett játékosomnak játéklehetőséget tudtam adni, ezért is értékes ez a győzelem.