Női kézilabda KEK: egygólos Ferencváros-vereség a Toulon ellen

2011.03.13. 19:52
A női kézilabda KEK negyeddöntőjének első mérkőzésén az FTC-Rail Cargo Hungaria 24–23-as vereséget szenvedett idegenben a Toulon ellen.

A visszavágóra szombaton kerül sor.

ESÉLYESSÉ LÉPETT ELŐ A FRADI A KEK-BEN!

NŐI KÉZILABDA KEK
NEGYEDDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
TOULON SAINT CYR VAR HANDBALL (francia)–FTC-RAIL CARGO HUNGARIA 24–23 (16–14)
Toulon, 2400 néző. V: Veber, Pangerc (szlovének)
FTC: Abramovics – Szarka A. 1, Zácsik 7 (1), Szucsánszki 5 (1), Szamoránsky P. 4, Tomori 3 (1), Kovacsicz 2. Cs: Pastrovics (kapus), Bari Nagy, Trufán 1, Balogh Barbara. Edző: Elek Gábor
A Toulon gólszerzői: Gnabouyou 6, Helgesson, Tuvene, Dembele 4-4, Mwasesa 3, Flognman, Deroin, Gondo. Edző: Thierry Vincent
Kiállítások: 2, ill. 8 perc
Hétméteresek: 5/4, ill. 6/3
Elek Gábor: – Az első félidőben nagyon sokszor figyelmetlenek voltunk, a másodikban viszont átvettük a vezetést, és elképesztően nagyot harcoltunk, főleg hátul. Elöl kicsit pontatlanok voltunk, és a játékvezetői stílus sem tetszett, nevetséges dolgokért kaptunk kiállítást kritikus helyzetekben, ami meg is pecsételhette volna a sorsunkat. Jövő héten pontosabbnak kell lennünk támadásban, és kicsit bátrabban kellene vállalkoznunk.