Női kézilabda: felszámolási eljárás a Szekszárddal szemben

MTI MTIMTI MTI
2012.07.02. 17:30
Címkék
Felszámolási eljárást indított a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) az NB I-es női kézilabda bajnokságból kiesett szekszárdi UKSE-vel szemben – közölte az egyesület ügyvezetője hétfőn az MTI-vel.

Tabajdi Ferenc elmondta: az egyesület mintegy 60 millió forintos tartozást halmozott fel. Az adósságok között mintegy 20 millió forint a köztartozás, és játékosoknak is tartozik a klub.

A 12 csapatos női első osztályú bajokságban a tizenegyedik helyen zárt klub ügyvezetője hozzátette: az egyesület akkor sem indulhat az NB I-ben, ha valamelyik bent maradó klub visszalépne.

A csapat tagjai közül a bajnokság végén többen távoztak Szekszárdról, köztük Triffa Ágnes válogatott kapus Vácra igazolt.

Legfrissebb hírek

Hét korosztályos magyar érem a Maraton kajak-kenu Eb-n

Kajak-kenu
5 perce

Haaland csak a kispadon lesz a franciák ellen? És tényleg!

Foci vb 2026
16 perce

Sajtóhírek szerint az amerikaiak további négy évre csábítják Pochettinót

Foci vb 2026
24 perce

Gyász: elhunyt a tromsői sakkolimpia magyar sikercsapatának szövetségi kapitánya

Egyéb egyéni
47 perce

Vissza a jelenbe: nem akármilyen sorozatban vannak a franciák

Foci vb 2026
55 perce

Egy pillantás a régmúltba: Johan Cruyff így szedte szét az argentin védelmet

Foci vb 2026
1 órája

A Como 60 milliót fizet Nico Pazért, de a Real Madrid nem mond le a támadóról – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
1 órája

Irán legutóbbi vb-győzelme nem akárhogyan született meg

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik