nemzetisport.hu 2013.09.01 14:09 Frissítve: 2014.05.06 01:41

Női kézi NB I: óriási FTC-bravúr, a Győr vereséggel kezdett

Vereséggel kezdte az élvonalbeli női kézilabda-bajnokságot a címvédő Győri Audi ETO KC, amely a Népligetben három góllal (20–17) kapott ki vendéglátójától, az FTC-Rail Cargo Hungariától. A házigazdák remek rajtot vettek, és végig tudták tartani az előnyüket. A győriek nem tudtak mit kezdeni a rettentően kemény és fegyelmezett ferencvárosi védekezéssel, a népligetiek kapujában Jelena Abramovics pedig bravúrosan védett. A győriek legutóbb 2009. február elsején kaptak ki a bajnokságban, akkor is a Ferencváros vendégeként.

2020.01.21 17:53:06

Kézilabda VINCZE SZABOLCS (Malmö, összefoglaló), HATÁR DÁVID (Budapest, percről percre)

A 48. percben még 18–18 volt, utána viszont hatot kaptunk • Még az elődöntő sincs veszve.

2020.01.21 20:11:04

Kézilabda K. D.

2020.01.20 21:29:48

Kézilabda VINCZE SZABOLCS

NS-VÉLEMÉNY. Győzzük le a svédeket és a portugálokat is, és irány Stockholm, a helyosztók!