Női kézi NB I: nem súlyos a sérülése a Siófok kapitányának

Nerea Penát Spanyolországban vizsgálták meg (Fotó: siofokkc.hu)
Nerea Pena, a Siófok női kézilabdacsapatának csapatkapitánya a Győri Audi ETO KC elleni NB I-es mérkőzésen sérült meg. A klub a hivatalos honlapján közölte, hogy a spanyol játékos sérülése nem súlyos.
Nerea Pena a szerdai találkozó második félidejében sérült meg, miután rosszul fogott talajt. A siófoki csapatkapitány a mérkőzést követő napon Spanyolországba utazott, ott esett át különböző orvosi vizsgálatokon.
„A vizsgálatok kimutatták, hogy a játékos térdében a szalagok és az ízületi tok rándulása következtében kevés vizenyő keletkezett, amelyet konzervatív kezeléssel (fizioterápia, gyógytorna) lehet gyógyítani. Nerea visszatérése a sikeres rehabilitációt követően várható” – nyilatkozta az SKC hivatalos oldalán a csapatorvos, dr. Kisegyházi Attila.
Legfrissebb hírek

Újabb játékos érkezhet a Metztől a Győri ETO-hoz – sajtóhír
Kézilabda
2025.12.31. 15:19

Videó: időn túli szabaddobással mentett pontot a Budaörs
Kézilabda
2025.12.31. 08:56

32 gólt lőtt, magabiztosan nyert a Győr a Vasas otthonában
Kézilabda
2025.12.29. 19:38

Idő előtt távozik a Győri ETO irányítója – sajtóhír
Kézilabda
2025.12.28. 16:05

Női kézi NB I: megvan a Dunaújváros kilencedik távozója
Kézilabda
2025.12.28. 13:23
Ezek is érdekelhetik



